KYOCERA Yönetilen İş Akışı Hizmetleri Alanında Önemli Bir Oyuncu

KYOCERA, IDC Marketscape: Yönetilen İş Akışı Hizmetleri 2015 raporunda Amerika, Batı Avrupa ve Asya/Pasifik bölgelerinde “Önemli Oyuncu” olarak gösterildi.

IDC’nin tanımına göre; Yönetilen İş Akışı Hizmetleri (MWS), Yönetilen Baskı ve Doküman Hizmetlerinin (MPDS) en gelişmiş seviyesini temsil ediyor. IDC Marketscape raporu, şirketlerin müşterilere yüksek değerli iş akışı otomasyon ve optimizasyon hizmetleri ve daha sonra bu hizmetleri etkin bir şekilde yerine getirme konusunda bir yol haritası sunabilme yeteneklerine odaklanmaktadır.

IDC Marketscape satıcı analiz modeli, belirli bir pazardaki Bilgi ve İletişim teknolojisi tedarikçilerinin rekabetçi formu hakkında genel bir bakış sağlamak için geliştirilmiştir. IDC Marketscape, ürün ve hizmet önerileri, yetenekleri ve stratejileri ile Bilgi Teknolojileri ve telekomünikasyon satıcılarının mevcut ve gelecekteki pazar başarı faktörlerinin anlamlı bir şekilde karşılaştırılmasını sağlayan net bir yapı sağlar. Ayrıca bu yapı, teknoloji alıcılarına mevcut ve gelecekteki satıcıların güçlü ve zayıf yönlerini 360 derece değerlendirme fırsatı sunar.

“Her Çözüm Her İşe Uymaz” temasından yola çıkarak, KYOCERA müşterilerin bireysel iş durumlarına göre esnek bir kişiselleştirme sağlamak için global bir çalışma yapısı geliştirmektedir ve ayrıca müşterilerin iş performansını artırmak için doküman iş akışı geliştirme üzerinde çalışmaktadır.

KYOCERA Bilgitaş İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Türkay Terzigil konu ile ilgili görüşlerini “Dilleri ve bölgeleri aşarak farklı endüstrilerde kullanılan doküman çözümleri yeteneklerimizin birçok şirket tarafından takdir ediliyor oluşu, bu raporda üç bölgede neden önemli bir oyuncu olarak konumlandırıldığımızı göstermektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinlemeye ve onların isteklerine hitap etmeye devam edeceğiz. Ayrıca, müşterilerimize toplam doküman çözümleri sunarak çalışmalarımızı artırmaya devam edeceğiz.” şeklinde belirtti.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir