KYOCERA Google Bulut Baskı Desteği

KYOCERA yazıcı ve çok fonksiyonlu fotokopi makinelerinde BT departmanlarının kontrolü olmaksızın dokümanlara her yerden ulaşmayı daha da kolaylaştıran ve artan baskı ihtiyaçlarını karşılayan Google Bulut Baskı’yı belirli modellerde desteklemeye başladığını duyurdu.Google Bulut Baskı, kullanıcılara akıllı telefonlarından, tabletlerinden, kişisel bilgisayarlarından ve diğer web-bağlantılı cihazlarından ve bulut bağlantılı herhangi bir yazıcıdan bir özel yazıcı sürücü ayarı olmaksızın çıktı almalarına olanak veren Google’ın bir hizmetidir. Özellikle KYOCERA’nın hedef pazarında yer alan eğitim ya da kamu sektörü gibi yazıcı sunucuları olmaksızın daha rahat baskı almaya ihtiyaç duyan sektörlerde akıllı telefonlardan ve tabletlerden baskı almak her gün daha çok kullanıcı için zorunluluk haline gelmektedir.

Birçok işletmede hem PC’ler hem de mobil cihazlar ofis içinde ve dışında maksimum seviyede kullanılmaktadır. Google Bulut Baskı uyumlu bir yazıcıyla, kullanıcı baskı için cihaz seçmeye ihtiyaç duymaz böylece tarayıcı indirmek gerekli değildir. Bu, işletmelere pek çok faydalar getirir; çünkü iş akışını artırıp zaman kazandırarak çalışanların nerede olurlarsa olsunlar dokümanlarına tamamen ulaşmalarını sağlar. Ofis yazıcısına ofis dışından bile baskı işlerini göndermeleri ya da kolayca uzak bir lokasyondan belirli bir yazıcıya çıktılarını göndermeleri mümkündür.

KYOCERA, Google Bulut Baskı uyumlu modellerini artırmaktadır. Google Bulut Baskı Google’ın ticari markasıdır. Google Bulut Baskı hizmetini kullanmak için bir Google hesabı almaya ve yazıcınızı önceden Google Bulut Baskıya kaydettirmeye ihtiyacınız vardır. Google Bulut Baskı desteği için yazıcı aygıt yazılımı güncellemesi gerekebilir.

KYOCERA Bilgitaş İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Türkay Terzigil konu ile ilgili görüşlerini “Hepimizin bildiği gibi daha önce hiç olmadığı kadar iş yapılıyor, böylece dijital iş akışı daha önce olmadığı kadar önem taşıyor. Müşterilerimiz masaüstlerinde yaptıkları gibi mobil cihazlar üzerinden dokümanlara ulaşıp baskı almaya ihtiyaç duyuyorlar. Google Bulut Baskı pahalı altyapılara ihtiyaç duyulmadan kontrol ve esneklik sağlamaktadır.” şeklinde belirtmiştir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir