ADA BÜRO MAKİNELERİ

Ofis otomasyonu ve bilişim endüstrisinin kuruluşlarından biri olan firmamız, 1998 Yılından bugüne kadar edindiğimiz bilgi ve tecrübelere dayanarak,

2004 Yılında kurduğumuz Ada Büro Makineleri Tic. Ltd. Şti. firmamızı, Fotokopi makineleri satış, kiralama ve teknik servis ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.Kurulduğu günden bu yana bu sektörde faaliyet gösteren ve kurulduğu günden, bu güne kadar olan zaman zarfında ofis otomasyonu endüstrisinin lider kuruluşlarından biri olan KYOCERA BİLGİTAŞ TURKEY DOKÜMAN ÇÖZÜMLERİ A.Ş. adına Kyocera Fotokopi Makineleri, Kyocera Yazıcı Yetkili Bayisiyiz. Çok fonksiyonlu cihazlar ile tüm ofis ihtiyaçlarınızı, dokümantasyon işlemlerinizi daha ekonomik, daha verimli ve yüksek kalitede devam ettirmenizi sağlayacak profesyonel bir çözüm önerisi sunmaktadır.

Türkiye’de, ofis dokümantasyonu alanında, sunulan hizmet ve ürün çeşitliliği açısından geldiğimiz kilit noktada birçok çözüm odaklı projenin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz.

Ürün gemimizdeki sistemler ile ilgili çözüm önerilerimizde, her ürün için vermiş olduğumuz bir yıllık ücretsiz bakım anlaşması olduğu gibi, kopya başı maliyet üzerinden yapılmış olan sözleşme gereğince teknik servis hizmetlerimiz, firmamız ilkesi olan “Müşteri Memnuniyeti” ne dayanmaktadır.

Sayıları 1.000’ i aşan değerli müşterilerimizden oluşan saygın referans listemize kıymetli firmanızı da kazanabilmek adına belirtilen avantajları sizler adına geliştirmek amacı ile bilginize sunarız. Elde edeceğiniz başarılarda yanınızda yer almaktan kıvanç duyarız.

Saygılarımızla,

Ada Büro Makineleri Tic.Ltd.Şti.

Ali ATUĞ

Doküman Yönetimi ve Raporlama

Bütün baskı işlerinizin takip ve muhasebe işlerini yönetebileceğiniz bir firma ile çalışmak isteyen , “Kim/neyi/nerede/ne zaman yapıyor?” sorularına cevap arayan firmalara yönelik.

Kolay Baskı Maliyet Kontrolü

Yalnızca baskı maliyetlerinin kaydını tutmak yerine , bu kayıtları kullanıcı , departman ve projeler bazında ayrıştırarak sizlere sunalım.

Doküman Güvenliği

Baskı güvenliğini sağlamak adına , kullanıcı adı ve şifre, parmak izi, PIN Kodu ya da kimlik kartı sorgulama yöntemleri ile cihaz üzerinde kullanıcı doğrulaması yapabiliriz.

Yönetilen Baskı Hizmetleri

Şirketler, döküman süreçleri ve baskı cihazlarına fazlasıyla zaman ve para harcar. Sizin için bu süreçte %25’e kadar tasarruf yapmanızı sağlarız.

Mobil Baskı

Mobil baskı işlevi tam olarak çalışanlarınıza bütün baskı işlemlerini istedikleri zaman bulundukları alandan gönderme olanağı sağlar. Böylece yazıcıya erişim sağladıklarında zaman kaybetmez ve direkt olarak baskı üretimini gerçekleştirebilirler.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ?

Hızlı, kaliteli ve profesyonel hizmet

% 100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sizlerin operasyonel verimliliğini güçlendirmek

Geniş hizmet yelpazesi ile beklentilerinizin ötesine geçecek bir hizmet zinciri yaratmak

Yazılımsal ve donanımsal ihtiyaçları karşılayabilme

Sürekli büyüyen ve gelişen organizasyon